ВКонтакте   Однокласники   Facebook

ПРО ІНСТИТУТ

АБІТУРІЄНТУ

Загальні відомості.

Дніпропетровський інститут Міжрегіональної Академії управління персоналом (ДІ МАУП)

Історія Дніпропетровського інституту МАУП розпочалася в 1994 році, коли в місті почав діяти навчально-консультаційний центр Міжрегіональної Академії управління персоналом. Це був один з перших навчальних центрів МАУП в Україні. Статус філії наданий йому в 1998 році.

У 2005 році філія перетворилась на Дніпропетровський інститут Міжрегіональної Академії управління персоналом.

У 2010 році сталася радісна подія – новосілля ДІ МАУП. Інститут одержав власне просторе приміщення, що значно поліпшило умови для навчання студентів.

72 студенти – таким був перший набір у 1994 році. А перший захист дипломних робіт відбувся в 1996 році, дипломи були вручені 41 випускнику. На сьогоднішній день випускниками ДІ МАУП стали кілька тисяч студентів.

До послуг тих, хто навчається у Дніпропетровському інституті - комп’ютерні класи, бібліотека з читальним залом, спортивний зал, студентське кафе. У бібліотеці встановлено програму, яка значно спрощує доступ до каталогів і роботу з книгами. Суспільне і культурне життя студентів денного відділення – це відвідування театрів, музеїв, матчеві зустрічі з викладачами, участь у КВВ та святкових виставах, зустрічі з поетами Дніпропетровщини. Кожен студент має можливість брати участь у загальних заходах МАУП, які проводяться в Києві та інших містах України – конкурсах, олімпіадах, спортивних змаганнях. З метою підвищення духовності студентської молоді в приміщенні інституту було відкрито та освячено першу в місті студентську каплицю на честь 12 апостолів.

Всі студенти Дніпропетровського інституту щосеместрово отримують комплект навчально-методичної літератури як у формі звичайних підручників, так і на CD дисках (без додаткової оплати). Навчальні кабінети і лабораторії обладнані устаткуванням, що дозволяє використовувати в навчанні сучасні інформаційні технології. Успішно вирішуються і побутові проблеми.

Всі, хто закінчує ДІ МАУП, одержують два дипломи - державного зразка і диплом, оформлений відповідно до вимог міжнародно – правових норм, що дає можливість отримати роботу за фахом або продовжити навчання в багатьох країнах світу. Серед наших випускників – підприємці, керівники банків і підприємств, головні бухгалтери, менеджери малого і середнього бізнесу, службовці високих рангів, юристи державних та приватних фірм, співробітники правоохоронних органів та ін. Вони працюють не тільки в Україні, а також в багатьох країнах світу - у Бельгії, Англії, Німеччині, Франції, Ізраїлі, Австралії та інших країнах.

Ті, хто прийде навчатися до Дніпропетровського інституту МАУП, одержать не лише глибокі знання, а й створять основи своєї майбутньої кар'єри.